Jump to content

Krem Boila


Jope

Recommended Posts

bird i milk mixevi kao i 50/50,arome su na bazi krema il bele cokolade

cream cajojuser obavezno,skopex ostale hemije u manjoj kolicini bez esencijalnih ulja ako ocesh zadrzati kremastu aromu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Potrebna mi je pomoc oko izrade krem boile,koji se mixevi upotrebljavaju za istu,sta dodajete od atraktora i amino pripravaka,aroma i koliko.Unapred hvala

Cao Jope! Da bi napravio kremastu boilu (Crem, Caramela Crem, Scopex, Plum), ja bi ti preporucio da koristis komponente od CCMoora, a to su:

Baza: Lamlac 100g

Sueprgolg 60 100g

Vanila Extrat 150g

Zrnasta struktura:

MoresClo 250g

Vezni deo mixa:

Soja, Keks, Griz

Navedene komponente mozes naci u Madjarskoj ili kod nas. Cena je vise nego prihvatljiva :D MIX se jako dobro pokazao. Ima fantastican miris i bez ikakvog dodatka. Bistro!!!

Link to comment
Share on other sites

Uuuu bre gde je otisao svet.....sada covek nemoze vise da uradi mix od brasna koje moze da izgovori na srpski........sve neke zajebane strvari koje za da izgovoris treba da prekris jezik na 4 dela...

U pravu si buraz :D Ali,jbg. Savremeni saranski ribolov sam po sebi to zahteva. Na pocetku ti je tesko da skontas sta je sta i gde se moze kupiti, a zato kasnije, samo se cuje: Pii, pii, piiiiiiiiiii!!! :D Sve se to da kupiti kod nas.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Cao Jope! Da bi napravio kremastu boilu (Crem, Caramela Crem, Scopex, Plum), ja bi ti preporucio da koristis komponente od CCMoora, a to su:

Baza: Lamlac 100g

Sueprgolg 60 100g

Vanila Extrat 150g

Zrnasta struktura:

MoresClo 250g

Vezni deo mixa:

Soja, Keks, Griz

Navedene komponente mozes naci u Madjarskoj ili kod nas. Cena je vise nego prihvatljiva :D MIX se jako dobro pokazao. Ima fantastican miris i bez ikakvog dodatka. Bistro!!!

Ako se nevaram ovo je mix iz novina Svet Sarana od pre par godina,necu da tvrdim ali mi je nesto jako poznato?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se nevaram ovo je mix iz novina Svet Sarana od pre par godina,necu da tvrdim ali mi je nesto jako poznato?

Upravu si Luto :) Časopis Svijet Šarana broj 13. Lipanj 2009.god. Neverovatno kako ima kremast miris i bez dodataka drugim aditiva, ko sto sam napomenuo...! Sve te komponente kada se pazare daje ti mogućnost za 10kg mixa  ;) Kontam da je sasvim dovoljno:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Koja krem aroma vam se pokazala naj bolja.Nisam dosad upotrebljavao nijednu a imam nameru ove godine da probam i

ovu boilu.Velika je ponuda od solara,nutre,dt,pelzera,i ostalih pa sam u dilemi jer nemam vremena da probam sve ponudjeno

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam napravio krem kajuzer/bananna/vanila pre oko 3 godine i to je pecalo fenomenalno i posle to nikad vise nisam srolao jer sam forsirao trigu o kojoj sam se naslusao prica i prica ali sad si me podsetio za sledece pocanje cu to da napravim pa cu javim rezultate mozda i recept ostavim samo prvo moram da ga se setim :D
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

da,i ja ga koristim kao dip . jako lepo mirise. osecam miris i nakon dva sata stajanja mamca u vodi,kad njuskam mamac pre novog zabacaja :biggrin: cuo sam na vodi rekla -kazala price da je jako mocna aroma u boili. moja bocica se ofucala i ne mogu da procitam kako se dozira. Ja nemam predstavu o tome iz razloga sto tecnost nije kao klasicna aroma,nego je nekako karamelizovana. nisam hteo 'odokativno' da stavljam u mix,pa pitam. zna li neko ?

Link to comment
Share on other sites

da,i ja ga koristim kao dip . jako lepo mirise. osecam miris i nakon dva sata stajanja mamca u vodi,kad njuskam mamac pre novog zabacaja :biggrin: cuo sam na vodi rekla -kazala price da je jako mocna aroma u boili. moja bocica se ofucala i ne mogu da procitam kako se dozira. Ja nemam predstavu o tome iz razloga sto tecnost nije kao klasicna aroma,nego je nekako karamelizovana. nisam hteo 'odokativno' da stavljam u mix,pa pitam. zna li neko ?

ima jos par stvari na tu foru...:) ima na primer richwort jagoda-jogurt to sam probao i to je lepo pecalo...s obzirom na cenu boila skoro odlicno...:) bas tako neka fora jagode sa nekom kremastom notom.....opasno dobro je mirisala....a mislim da ima u autosportu i jagoda milk od DT bait a ima i cista aroma mleka....to nisam probao ali verujem da je dobra stvar tako ko se igra sa nekim krem miksom....:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to je ona od onih stvari meci kolko hoces,sto pre potrosis pre ces kupiti opet......uglavnom blage veze nema sa dobrom stvari. da nisi kupio u Formaksu to? tamo prodaju taj Dinamit star jedno X godina.

Link to comment
Share on other sites

to je ona od onih stvari meci kolko hoces,sto pre potrosis pre ces kupiti opet......uglavnom blage veze nema sa dobrom stvari. da nisi kupio u Formaksu to? tamo prodaju taj Dinamit star jedno X godina.

Nisam ja kupio ,dao mi drugar koji nema ise vremena da ide na pecanje. ne znam gde je kupio. ja ne znam da je formax imao dynamite.

Link to comment
Share on other sites

da li je neko koristio strawbery -ice cream od dynamite baits-a kao aromu za kremasti mix ? kako se pokazalo ?

Dodavao sam u boile, prelivao boile, dipovao, prelivao pelete i pva stikove... u najboljem slucaju nista posebno...

 

 

Nisam ja kupio ,dao mi drugar koji nema ise vremena da ide na pecanje. ne znam gde je kupio. ja ne znam da je formax imao dynamite.

Bilo je Dynamite baits-a ranije u Formaxu... Mogu ti i ja dati jednu ako ti znaci, meni ne treba... 

Link to comment
Share on other sites

Bolje koristi cukkovu aromu bar znas sta je , ovako sa ovim nisi nacisto 

E,kad si pomenuo.... :) opet ja sa pitanjima kako se sta dozira ,smaram.. imam jednu bocicu ovog cuda ,na kom ne pise kako se dozira . posto smo mi sarandzije kao dzukci sto se mamaca tice (sve njuskamo,probamo) ,bilo je jace od mene pa sam liznuo jednu kap. jezik mi je utrnuo . Nikad nesto slicno nisam osetio,kao da su mi se oduzeli receptori na jeziku na dva sata . Zato se i nisam usudjivao da odokativno stavljam u mix ili u partikle. pa eto,da pitam. kakva su iskustva sa ovim,ima li neko nekakav feedback ?:

pre_1486030577__cukk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...