Jump to content

Jesenje Exyucarp Druzenje Jezero Zabar 11-13.09.2015 52H


Recommended Posts

Dule vecini ekipa je tesko 4 dana da uklope zbog posla,porodice....

Ako se SVE prijavljene ekipe izjasne da bi pecale 72h mozemo da pricamo sa ljudima sa jezera da li postoji ta mogucnost.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja sam samo izneo predlog.Nije mala kilometraza, dok se okrenes pakujes se i ides kuci.Ako neko ne moze,sta da radimo ipak pecamo da bi se svi zajedno okupili i da bi se videli.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nebih da miniram pricu,ali neki ozbiljniji dogovor bi trebao da se napravi,sto se mene tice meni 48 sati odgovara,slazem se da nije blizu,da se treba raspakovati,da je relativno kratko 48 sati,ali malo pricu,menja iz korena,bar sto se tice nas sa malom decom... ali da ne palamudim... prihvatam sve kako se vecina dogovori.. bistro i ziveli :D

Link to comment
Share on other sites

A dali moze da se razgovara sa upravom pa ko moze da produzi jos 24h da doplati na licu mesta. Jer ja id3m 450km u jednom pravcu pa kad pravim tih 900km da bar pecam jos 24h. Naravno ako moze i ako ima jos takvih pa da se produzi za nas koji bi produzili
Link to comment
Share on other sites

A dali moze da se razgovara sa upravom pa ko moze da produzi jos 24h da doplati na licu mesta. Jer ja id3m 450km u jednom pravcu pa kad pravim tih 900km da bar pecam jos 24h. Naravno ako moze i ako ima jos takvih pa da se produzi za nas koji bi produzili

Ganicu zovi jezero pa pitaj da li mozes da rezervises mesto od 14.09.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...