Jump to content

Fox Mx+


Recommended Posts

pa zato sto provociras coveka!!zasto?

 

Izgleda da si ti pogresno shvatio?!

Shodno mom (skromnom) poznavanju srpskog jezika, znacenje reci "brutalan" je:

Grub, preterano grub, surov, bezobziran... 

Pa sam samo hteo da znam sta znaci kad neko/nesto svira "brutalno"?

Bez zelje za bilo kakvom provokacijom...

Link to comment
Share on other sites

nije bitno šta znači brutalan već je mnogo bitnije šta znači pametan odgovor! zoran je hteo da ti kaže da tvoj post nije na mestu, provociraš i omalovažavaš čoveka i to ti kao moderatoru ne dolikuje.

 

Da si samo malo pazljivije procitao post iznad tvog (a o celoj temi i da ne pricam), shatio bi zasto sam sta napisao!

Shodno tome, nemoj se zamarati da donosis raznorazne sudove u ime drugog, pogotovo ako su pogresni... 

Osim ako nisi Zoranov ili bilo ciji advokat, jer tebe niko spomenuo niti ti se obratio u celoj prepisci!!!

 

A kome sta dolikuje, pitanje je licnog stava, sto se iz tvojih postova i vidi!

 

Brutalan - grub ,jak,snazan ,silovit. A coveku verovatno su drugi nezni tonovi.....u svakom topicu neko nesto zapetlja ....

 

Od "brutalnog", jedino je "grub" adekvatno, ovo ostalo sto napisa nije...  ;)

Mogu da razumem da je, shodno znacenju inkriminisane reci, "brutalan" stap, masinica... Ali ton, i to ton Fox-a??? Ne, nikako!!!

Samo sam to hteo da kazem, al' na malo drugaciji nacin!

 

Koliko god da smo, konkretno ti i ja, imali raznih "prepiski", koje su i odlazile u pogresnom smeru :a040: , ovaj put mi to nije bila ni krajnja namera! 

A zasto pojedinci imaju potrebu da brinu tudju brigu, to vec nisam pametan... :unknw:

 

Toliko od mene u ovoj temi...

A "brutalni" nek' nastave sa brutalnoscu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pažljivo sam pročitao i post a i temu pošto koristim fox signalizatore. kao moderator si trebao obrisati svoj post jer su mnogi taj "malo drugaciji nacin" shvatili kao "provociranje i omalovažavanje".

 

da se vratimo temi, koristi baterije 1.5 V, oznake AAA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Shodno mom (skromnom) poznavanju srpskog jezika, znacenje reci "brutalan" je:

Grub, preterano grub, surov, bezobziran...

Ako ti je toliko nepoznata reč BRUTALAN i šta je čovek sa njom hteo da kaže,jer si eto jedan si od retkih koji poznavaju srpski jezik i pravopis,zašto onda malo ne povedeš računa o svom načinu pisanja i izražavanja? Šta ti znače reči poput (izvađene iz tvojih postova) : "procitao" , "zasto" , "donosis" , "pogresno" , "zelje" , itd. Možda si hteo napisati ''pročitao'' , ''zašto'' , ''donosiš'' , ''pogrešno'' , ''želje'',itd.

DVOLIČNOST mrzim,bar moderator ne treba da bude takav.

Ovo nije ničija privatna tema tako da se svako može uključiti u diskusiju,tome forum i služi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je toliko glupa rec u opisu signalizatora da nema dalje,brutalan.............po tom vasem merilu rec brutalan se moze upotrebiti za Behr signalizator,taj kad zapisti ispada solja iz ruku!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To je toliko glupa rec u opisu signalizatora da nema dalje,brutalan.............po tom vasem merilu rec brutalan se moze upotrebiti za Behr signalizator,taj kad zapisti ispada solja iz ruku!

xaxaxaxaxaxaxx leb ti razani , ispada solja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zbog cega se desava da neka pistalica vuce drasticno vise baterije? Skoro sam se raspitivao kod drugara koji ima MX+ kaze da mu jedna pistalica izvuce bateriju izmedju dva pecanja i mora da je vadi... Druge dve nemamaju taj problem... Za ovaj problem sam cuo i kod nekih dugih modela indikatora pa mi nije jasno zasto se to desava i postoji li resenje?

Link to comment
Share on other sites

A na kraju kupis u radnji i racun pa ako neki zataji racun i zamenis . Danas kupac ima sva prava reklamacije. A mx ga ima u radnjama nemora iz madjarske. Meni bila 6 kom stigla iz nemacke i nije bilo problema nikakvih
Link to comment
Share on other sites

Zbog cega se desava da neka pistalica vuce drasticno vise baterije? Skoro sam se raspitivao kod drugara koji ima MX+ kaze da mu jedna pistalica izvuce bateriju izmedju dva pecanja i mora da je vadi... Druge dve nemamaju taj problem... Za ovaj problem sam cuo i kod nekih dugih modela indikatora pa mi nije jasno zasto se to desava i postoji li resenje?

Problem sigurno nastaje nakon samo jedne jedine upotrebe iluminated svingera, ili Attx sisica.SIGURNO. E sad kako,šta, šta se tu shebe nakom ulaske bananice u pištalicu ...neznam.

Uglavnom kontam da se radi o kratkoj vezi, pa samim tim i pištalica od tada pa na dalje isisava baterije kao da pištalica non-stop pišti, bez obzira dal smo priključili svingere.

Uspešno sam shebao na taj način dva polifonika i one jeftine Spro od 700 dinara koji su radili besprekorno godinama dok se nisam pravio pametan 

Neznam kako to popraviti, al bar znam kako dolazi do nastanka problema.

Do ovoga svega nemora da dodje,ali kad dodje, mislim da dolazi usled ovoga što sam napisao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kakve veze imaju iluminated svingeri kada čovek kaže da mu vuče bateriju između dva pecanja? po završetku pecanja se ugasi, izvuku se svingeri i nema da vuče bateriju. možda je fabrička greška u pitanju, meni se tako nešto ne dešava. najbolje je onda izvaditi bateriju ali je tada potreban šrafciger što je malo mučno, svaki put odvrći, zavrći :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...