Jump to content

Jezero Čonoplja


Recommended Posts

Samo shto je slika 25.05.2010 godine al opet je lepooooooooooooooo

 

Meni je draze ovakvog kapitalca opet videti koji je ulovljen na divljoj vodi 25.05.2010 nego neke sitne sarane sa nekog bazena ovih dana ulovljeni :spiteful: Cutura svaka cast :friends:

Link to comment
Share on other sites

Bravo Cutura majstore.Nije nas Jane imao losu nameru nemoj se ljutiti.Daj i kilaze ovih macana cisto da bude kompletna slika. :clapping:

Ma ne ljutim se druze ide zivot dalje, ribe nisu prevelike oba sarana su nesto malo preko 13 kg. Ulovljeni na moje boile predvece, takodje sam imao jednu jako veliku ribu ali na zalost se otkacila kod camca.

Link to comment
Share on other sites

CUTURA,DAL DA PRAVIMO SLABIJE BOJLE ZA CONOPLJU ILI JACE I ATRAKTIVNIJE,STA BI TI PREDLOZIO PRE,MESO,VOCE...?JEL IMAS NEKI PREDLOG ZA AROME AKO NIJE NEKA F1 G1 ABS12 C4 TAJNA!?TI SI IPAK STALNO TAMO PA VEROVATNO IMAS ISKUSTAVA I TVOIH I SA STRANE.HVALA TI UNAPRED.MARKO ZEMUN!
Link to comment
Share on other sites

Marko, prvo tesko da ce ti bilo koji od ribolovaca odati svoje tajne, drugo to je divlja voda,a za divlju vodu zna se ne idu nikakve kerefeke,

jede i meso i voce,ima dosta krupnog amura, i previse cverglana, koji je nekad dosadan a nekad se uopse ne javlja,ne nekim mestima ima mulja -popap

a na nekima zanemarljivo,tako da ako ides, poneses i jedno i drugo, boile na granici,sa hemijom,.malatajna boile bar18

ili 20 ili jos vece,i preslistaj malo post ima nesto oko boila i dr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I lepo pisi sa malim slovima, ovako bodes oci.ko da vices.

Link to comment
Share on other sites

HVALAA SMRKETAAAA!!!!salim se naravno,hvala ti puno otprilike sam tako i planirao,a za mulberry sam cuo da je br 1 i od mojih koji su vec bili tamo,nevolim ni da pitam nego ide se na kampanju 6,7 dana,pa reko bolje da pitam nego da se zajebavam,ili da nosim sve sa sobom pa da tamo pravim,a to mi se nesto i nemili.hvala puno,sve NAJBOILE na vodi!hvala spajderu!
Link to comment
Share on other sites

CUTURA,DAL DA PRAVIMO SLABIJE BOJLE ZA CONOPLJU ILI JACE I ATRAKTIVNIJE,STA BI TI PREDLOZIO PRE,MESO,VOCE...?JEL IMAS NEKI PREDLOG ZA AROME AKO NIJE NEKA F1 G1 ABS12 C4 TAJNA!?TI SI IPAK STALNO TAMO PA VEROVATNO IMAS ISKUSTAVA I TVOIH I SA STRANE.HVALA TI UNAPRED.MARKO ZEMUN!

 

Pozdrav Merko.

Odmah da napisem da sam u prenosu informacija posebno pisanim putem veoma los.

Ali da ne ispadne da ne zelim da pomognem u kratkim crtama cu da napisem neko moje vidjenje saranskog ribolova.

1.odabir mesta ,to je osnovna i glavna stvar.

2.taktika tu mislim na prihranjivanje dali privuci sve zivo ili ici na veliku ribu

3.vreme provedeno na pecanju

4.mamac

E sad da ti pricam o nekim cudotvornim aromama i da ti dajem savete koju aromu da koristis je veoma nezahvalno.Ja bas i nisam ljubitelj posebno nekih aroma vise paznje posvecujem mixu i sastavu.(ni u mixu ne preterujem sa nekim posebnim komponentama)

Rezime: ako odradis ove prve tri gore navedene stvari kako treba onda ce i osredjim mamac da ti da vrhunske rezultate.

Ovo sto sam napisao je moje misljenje i ne znaci da je tacno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sa pecanjem na Conoplji treba malo sacekati. Vodostaj je na gornjoj granici,cini mi se da je sva riba u trsci(plicaku) i da joj je hrana(boili) zadnje na pameti! Danas sam se vratio sa petodnevne kampanje i nisam se proslavio,nije da sam ja neko merilo ali i ostali su prosli ko bos po trnju. Za pet dana 4 sarancica od 2 do 3 kg :fool:
Link to comment
Share on other sites

I ja sam se juče vratio i posle četri dana prošao ko i Goran.Voda je počela da opada ali definitivno treba malo sačekati sa daljim kampanjama.Tek se danas javio jedan divljak 12.7kg.Doduše i jugoistočni vetar koji je duvao četri dana i terao ribu od brane ka plićaku je odradio svoje.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da je taj jutros bio 13.7kg mada verovatno vise informacija od matorog kad se vrati prekosutra

Vlajko samnji ribu za kilo napravicu masakr :yahoo:

Cuo sam se sa Bobanom,divljak vretenar je u pitanju i cini mi se da je 12,700. Nije ni bitno kolika je riba bitno da je nesto pocelo da se desava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...