Jump to content

BAKA


smrki

Recommended Posts

  • 2 months later...

1ooogr.Fruit mix

100gr adittiv tutti frutti

20gr aminozuren neutral

20gr stimulator tutti frutti

20gr concetrat tutti frutti

10gr superzonet (zasladivac)

10ml. tutti frutti arome

10 jaja

 

sve komponente od Marcel Van den Eyden

i sece se sa 2 ml arome vanile ili 4 ml arome vanile dr. etker ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Probao ovako sad za vikend na Pelagicevu i nista....nula bodova za 36 h ni ribe :( Nazalost

Ne peca svaka boila svuda. Negde napravis lom a negde ni da pipne. U svakom slucaju ja ne bih isao nigde samo sa bakom. Uvek jos nesto uz nju, neko meso ili kombinacija voce-meso

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne peca svaka boila svuda. Negde napravis lom a negde ni da pipne. U svakom slucaju ja ne bih isao nigde samo sa bakom. Uvek jos nesto uz nju, neko meso ili kombinacija voce-meso

 

Ma ni ja nikada ne idem samo sa jednom vrstom bolia, OctoSquid je uglavnom uvjek u torbi :) Iskreno i ja mislim da svaka boila na drugoj vodi drugacije radi...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ma neka kosta Fruit mix i 100 dindzi nicemu ne vredi a nisam mislio na fruit mix vec na na baku koju autosport pakuje i prodaje po 1700-1800 din samo miks..

Ne ulazim u to dali je dobar ili nije ali znam da za te pare mozes da napravis perverziju od miksa..

 

Ovaj miks sto sam ja napisao sam koristio godinama,naravno napredovalo se i usavrsavalo i mogu da kazem da se uspelo u necemu nasta sada pecam,dao sam samo primer pocetnicim i ozbiljnu bazu za neki pocetak i to ozbiljan..

 

Miks sadrzi:

1.Ugljene hidrate

2.Mali udeo proteina

3.Kvalitetna prirodna vlakna

4.Dovoljno energije

 

moze da se popravi i to mnogo ali mnogo lakse moze da se pokvari!

 

Uz pravilno odabiranje pozicija (MARKIRANJE KOJE JE OSNOVA OVOG SPORTA)ovakav mamac ce vam sigurno pruziti mnogo zadovoljstava na vodi....

 

Sto se tice vezivnog svojstva da dodam:

 

1.brasno tigrovog oraha bez obzira na izgled i krupnocu daje boili dobre vezxivne karakteristike i glazuru(finocu)

2.kukuruzni griz ne tako dobar vezivni element ali i ne tako loc

3.Mleko u prahu popunjava prznine miksa i daje mu jedan vid cvrstnine

4.Robin red odlicno vezivno svojstvo

5.ulje daje boili mogucnos da i sa krupnijom granulacijom moze lepo da se rola

Ako ko misli da se ne rola i ne vezuje nije skupo napravite pa se uverite!

 

Napominjem da miks koji sam napisao jeste naj idealniji za vrele letnje dana i za kratke kampanje do 48 h!

Da bi se nadogradio i poboljsao ipak bi bio presudan novac..

 

Nego da ja nesto pitam vas o toj MILKOM jagodi,gde mogu kupiti cisto da probam nikada to nisam koristio?

 

I jos jedno pitanje,gde mogu naci Hacinsonovu Monster Krab?

 

Link to comment
Share on other sites

Ma neka kosta Fruit mix i 100 dindzi nicemu ne vredi a nisam mislio na fruit mix vec na na baku koju autosport pakuje i prodaje po 1700-1800 din samo miks..

Ne ulazim u to dali je dobar ili nije ali znam da za te pare mozes da napravis perverziju od miksa..

 

Ovaj miks sto sam ja napisao sam koristio godinama,naravno napredovalo se i usavrsavalo i mogu da kazem da se uspelo u necemu nasta sada pecam,dao sam samo primer pocetnicim i ozbiljnu bazu za neki pocetak i to ozbiljan..

 

Miks sadrzi:

1.Ugljene hidrate

2.Mali udeo proteina

3.Kvalitetna prirodna vlakna

4.Dovoljno energije

 

moze da se popravi i to mnogo ali mnogo lakse moze da se pokvari!

 

Uz pravilno odabiranje pozicija (MARKIRANJE KOJE JE OSNOVA OVOG SPORTA)ovakav mamac ce vam sigurno pruziti mnogo zadovoljstava na vodi....

 

Sto se tice vezivnog svojstva da dodam:

 

1.brasno tigrovog oraha bez obzira na izgled i krupnocu daje boili dobre vezxivne karakteristike i glazuru(finocu)

2.kukuruzni griz ne tako dobar vezivni element ali i ne tako loc

3.Mleko u prahu popunjava prznine miksa i daje mu jedan vid cvrstnine

4.Robin red odlicno vezivno svojstvo

5.ulje daje boili mogucnos da i sa krupnijom granulacijom moze lepo da se rola

Ako ko misli da se ne rola i ne vezuje nije skupo napravite pa se uverite!

 

Napominjem da miks koji sam napisao jeste naj idealniji za vrele letnje dana i za kratke kampanje do 48 h!

Da bi se nadogradio i poboljsao ipak bi bio presudan novac..

 

Nego da ja nesto pitam vas o toj MILKOM jagodi,gde mogu kupiti cisto da probam nikada to nisam koristio?

 

I jos jedno pitanje,gde mogu naci Hacinsonovu Monster Krab?

Na tom fruit mixu se moze napraviti jako dobra i lovna boila za male pare...e sad sta si ti sve stavljao i kako neznam ali moja baka svuda lovi....prvovereno dobra i jeftina
Link to comment
Share on other sites

Kao i Shoga reci cu da su VDE miksevi jako,jako lovni a narocito na tkz divljim vodama.....kad izrolas samo miks i jaja mozes solidno pecati a Bakin kolac nema premca,ali svi kupuju i koriste,samo sto neki nece da priznaju .

Link to comment
Share on other sites

Na tom fruit mixu se moze napraviti jako dobra i lovna boila za male pare...e sad sta si ti sve stavljao i kako neznam ali moja baka svuda lovi....prvovereno dobra i jeftina

 

 

 

Da ne ulazimo dalje u neke komentare,ono sto sam hteo ja sam napisao,sasvim dovoljno...

pozzz

Link to comment
Share on other sites

Ima na stotine raznih varijacija mixa za baku a koliko je koji lovan i to necu da ulazim. Svako navodno ima neku svoju baku a mali broj se napecao na nju. A moze lepo da peca i bez arome tutti-fruti,kombinacijom par drugih aroma.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad cemo da vidimo kako ce se praviti kucna varijanta Bakinog kolaca kada vise Nema arome Tuti fruti....

Mozda stigne aroma u prodaju......isto tako su pricali da je prestao da se proizvodi vde liquid bio atractor fruit coctail pa ga sad opet ima u prodaji.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pravio kao sto pise na kesi od mix-a i nisam imao nikakav rezultat ljetos na Pelagicevu, razocarao sam se :) A koje arome mogu da se kombinuju ako nije tajna?

Mislis da je bilo samo do VDE boile to sto nisi uhvatio ribu ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pravio kao sto pise na kesi od mix-a i nisam imao nikakav rezultat ljetos na Pelagicevu, razocarao sam se :) A koje arome mogu da se kombinuju ako nije tajna?

Ne zaboravi da su na Pelagicevu poklekle i mnogo razvikanije boile od same bake! Tamo vrlo lagano moze da ispusis nema veze koju boilu da donese, pa bila to baka, deka, braca ili seka!

 

Tamo na osnovu jednog ribolova ne mozes da tvrdis da li je nesto dobro ili ne!

Link to comment
Share on other sites

Ne zaboravi da su na Pelagicevu poklekle i mnogo razvikanije boile od same bake! Tamo vrlo lagano moze da ispusis nema veze koju boilu da donese, pa bila to baka, deka, braca ili seka!

 

Tamo na osnovu jednog ribolova ne mozes da tvrdis da li je nesto dobro ili ne!

Tako je .

Pa ovde ljudi otupese pricajuci da nemozes da pljujes mamac ili mesto na osnovu jednog pecanja . 

Po tom misljenju neko bi mogao reci da u tom jezeru uopste nema ribe :) Svakome se deslio da ponese favorit mamac , naravno uz prethodni odabir mesta markerisanje itd , pa na kraju pocne da peca neke potpuno leve mamce , ono staro izvadis npr cukk iz torbe i propecas . To jesu nekad neobjasnjive stvari ali desi se jednostavno , priroda je to , neradi ta riba tamo na prekidac ili zato sto si ti bio siguran da ces ga polomiti na baku :) 

Link to comment
Share on other sites

Druze ja sam ovde napisao samo za pelagicevo a nosio sam je i na Smolucu i Zabare, ista stvar :) Zbog toga ja kazem da sam razocaran bakom a pravio sam je kao sto pise na kesi i samo sam dodao po 1 ml cream cajusera na kilogram mix-a! Melegov malbery mi je pecao na sve tri vode naprimer :D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...