Jump to content

Favorit Sistem - Prezentacija


Recommended Posts

O predvezima tj sistemima i prezentacijama nikad kraja. Dosta dugo sam experimentisao tj tragao za sistemom u koji IMAM POVERENJA u svakoj situaciji. KANDZA tj "claw rig" je moj favorit vec jako dugo. U stvari, kad nemam montiranu kandzu na spotu, ko i da nisam zabacio. Bilo da montiram sneshka, popap, singl mamac, ... ili nisku od desetak kukuruza na dlaku uvek me iznova odushevi efikasnost kandze. Zakljucak jednostavan - KANDZA i . (tacka)

 

http://i159.photobucket.com/albums/t139/welsh-80/combi-1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da li je podjednako efikasan kod tonucih mamaca kao kod popapa,i koja je donja granica do koje sme prsten da ide,

meni odlicno radi i sa sneshkom i sa balansiranim pop upom.Za veci pop up tu je d-rig.Po meni kako je prikazao rott je ono shto treba da bude samim povlacenjem prstena nadole samo gubish.Poenta clow riga je da pri usisanju i pljuvanje shto veci deo udice ostane slobodan,odnosno prsten ide nadole.Da bi prsten namerno uradio sto krace onda ti je dlaka kako netreba.

Link to comment
Share on other sites

O predvezima tj sistemima i prezentacijama nikad kraja. Dosta dugo sam experimentisao tj tragao za sistemom u koji IMAM POVERENJA u svakoj situaciji. KANDZA tj "claw rig" je moj favorit vec jako dugo. U stvari, kad nemam montiranu kandzu na spotu, ko i da nisam zabacio. Bilo da montiram sneshka, popap, singl mamac, ... ili nisku od desetak kukuruza na dlaku uvek me iznova odushevi efikasnost kandze. Zakljucak jednostavan - KANDZA i . (tacka)

Desetak zrna kukuruza !?? Pa da nije malo previse !?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neko je rekao - Sve genijalne stvari su izuzetno jednostavne. Svaku udicu tj. sistem mozemo naterati da

radi raznoraznim dodacima otezanjima prepravkama shrinkovanjima ... shto oduzima vreme a ponekad je i

nemoguce takve sisteme vezati - napraviti na vodi. Svoj, dugo brusheni i ispitivan sitem 'kandza'

sam postavio u nadi da cu cuti i vashe komentare o efikasnosti kako tog tako i vashih sistema u nadi da

zajedno iznadjemo najednostavniji sistem - udica cvor predvez, lak i brz za vezivanje shto zbog velicine

boile tj. duzine dlake shto potrebe da se prilagodjavamo svakoj vodi posebno. "Kandza" koju upotrebljavam

mi je udvostrucila efikasnost tj realizaciju udaraca a poprilicno je jednostavna. Satoji se od LS Korde 4

mikro ringa i Sufix predveza Black silt od 25 lb. Tri komponente za moj "savrsheni" jednostavni sistem.

Ubodi udice su skoro u 90% donja usna po sred srede. Pretpostavljam da ima i jednostavnije i efikasnije.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...