Jump to content

Plinska Grejalica


Recommended Posts

Od svih pećki koje sam imao priliku da koristim ili vidim, ova pećka je za mene ostavila najbolji dojam. Bezbedna, napravljena po istoj tehnologiji kao one kućne na gasnu instalaciju sa svim potrebnim senzorima. Male dimenzije, 2KW, ne zauzima prostor u šatoru, nemački proizvođač. Nema otvorenog plamena. Priključuje se na naše standardne boce. Drugim rečima - to nije grejalica.

Košta od 140 do 180 eur, u zavisnosti gde se kupuje. Kod nas, naravno, je nemaaa.

 

Slika je sa sajta:

http://carpio.si/shop/index.php?route=product/product&path=97&product_id=206

 

 

pre_1476005423__pecka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovu grijalica sam ja porucio dobijam sledece sedmice od Firme Seven Oaks ima dva osiguraca tri Stufe grijanja,potrosnja plina od 50-120 grama na sat cjena 150€ sa crjevom i osiguracima,inace grijalicu koriste lovci vamo na zapadu.

 

Dalji izvjestaji sledece sedmice.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ideš u off, ne postoji najbolja

 

Na tvoju zalost, a na moju srecu, neko drugi odredjuje sta je off...

 

I ne znam sta si nadro vise?

Opusti se, uzivaj...

A kad Billy bude okacio sliku svoje, te objasnio kako radi, onda ces shvatiti zasto je najboja!

Definitivno najbolja!

Link to comment
Share on other sites

postavio si post:

Najbollju plinsku grejalicu ima Billy!!!

Definitivno!

 

bez slike, objašnjenja, ičega!!! po čemu je najbolja? malo troši? malih dimenzija je? japanska je?

 

napiši nešto konkretno, molim te

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je tebe šta pitao? Razumeš se u ribu, u kerove a sad i pećke?

 

Moderator Nebojša je stavio post bez slika i obrazloženja uz konstataciju NAJBOLJA. Na to sam ukazao svojim prvim postom misleći da moderator neće ulaziti u diskusiju bez potrebe a i sam vidi šta je napisao.

 

Molio bih administratora da obriše ovu konverzaciju. Većina tema ode u off samo zbog jednog posta.

 

Послато са C5303 уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Xaxaxaxaxaxa Druze tebi nije dobro , preozbiljno shvatas sve . Nije ovo sednica u skupstini pa da donosimo zakone o kojima zivot zavisi . Forum na kome smemo valjda malo i da se nasalimo i ponekad i skrenemo sa teme . Ti kao da si radikal , mora da su u rodu sa SEKIJEM :)

 

I dobro eto ja sam tebi na nekoj ,prosloj, temi rekao : " Ko je tebe sta pitao mijate ? " , eto sad si ti pitao mene i neka to bude 1:1 

 

Sta ces ja sam iz majstorske porodice mogu i auto da ti popravim ako oces :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moderator Nebojša je stavio post bez slika i obrazloženja uz konstataciju NAJBOLJA. Na to sam ukazao svojim prvim postom misleći da moderator neće ulaziti u diskusiju bez potrebe a i sam vidi šta je napisao.

 

Molio bih administratora da obriše ovu konverzaciju. Većina tema ode u off samo zbog jednog posta.

 

Moderator nije ulazio u diskusiju bez potrebe, vec je samo potvrdio svoj prethodni post... Ako ga neko nije procitao, ili ga nije shvatio kako treba!

 

Administratori i moderatori vrlo savesno rade svoj posao (brisu nepotrebne i neumesne postove), tako da Ti o tome ne moras previse da brines!

Bilo kakvu sugestiju na neki post koji Ti se ucini nepotrbnim ili nesuvislim mozes da uputis administratorskom timu preko malog tastera Report, koji se nalazi u dnu svakog posta, i koji upravo za to i sluzi, a nadlezni ce vec proceniti kako ce odreagovati.

 

 

Ova tema svakako je u off-u vec poodavno, jer, ako si je citao od pocetka, a verujem da nisi, onda si video o cemu je zapoceta, o cemu se na njoj pisalo, koliko je bila ozbiljna/neozbiljna, i da na njoj nije pisano bezmalo 5 godina, a moj post je bio samo mala provokacija da se na njoj nastavi pisanje...

Izmedju ostalog, kao sto napisah, da si je procitao od pocetka, a ponavljam, verujem da NISI, video bi da se o Billyjevoj grejalici vec pisalo!

 

Toliko o Tvojoj brizi o radu i uredjenju foruma...

 

Zato Te molim, vrati se na temu "vicevi", i nastavi svoje pisanje tamo, jer ipak ti to najbojlje ide!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne moze nikako da bude tako Daxe,hahahhaha.......za cega ti glava sluzi? ja ima tu grejalicu,mala kockasta a imam i Rusku okruglu,malo pripazis,ponasas se normalno i bez problema,na 17 ispod 0 sa polu otvorenim vratima spavali u sortsevima i majicama,3 noci od sumraka do svitanja potrosena ona boca od 5l s tim sto smo kuvali na istoj. Za te pare tipa 200e pre bih kupio agregat pa imao i grejanje i struju u satoru

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja Anacondu Fortress grijem sa ovakvim sranjem od grijalice i ne bude mi zima, mozes da se skines u majicu u satoru. A Limare vi ako ste bili u kratkim majicama na -17 u satoru, onda je to neki sator manji kad ga je tako ugrijalo, ali ipak dvije grijalice su dvije grijalice :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...