Jump to content

Plinska Grejalica


Recommended Posts

svako je kad je bio klinac isao na pecanje i bez suncobrana za noc a ne grejalica,cuj grejalica?! Sada kada godine laganice odmicu sve vise vidim sta mi je potrebno na pecanju pa tako i grejalica.....a sto kaze Paponja,kad riba zagrize izadjes u majici i bos pa dok vucem neko od mojih me ogrne jaknom i doda papuce i fino jer dok adrenalin radi nema zime,kasnije kad sve zavrsim udjemo svi u topao sator i onda cascavanje......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svako je kad je bio klinac isao na pecanje i bez suncobrana za noc a ne grejalica,cuj grejalica?! Sada kada godine laganice odmicu sve vise vidim sta mi je potrebno na pecanju pa tako i grejalica.....a sto kaze Paponja,kad riba zagrize izadjes u majici i bos pa dok vucem neko od mojih me ogrne jaknom i doda papuce i fino jer dok adrenalin radi nema zime,kasnije kad sve zavrsim udjemo svi u topao sator i onda cascavanje......

A ne uvrne te u ledjima nikad a? :D

Link to comment
Share on other sites

Svako zna svoje i radi ono sto misli da mu odgovara,ja sam se opeko bez grijalice u jenske dane i to bez neke extremno niske temperature i od tad vise bez grijalice ne.Kad jednom dobro pokisnes dok drilas sarana i poslje udjes u sator sav mokar racunajuci i garderobu a temperatura 5 stepeni,nema vrece koja ce to osusit ni ugrejat tjelo.Lako je meni grijalicu iskljucit ako je vruce,al tesko se osusit i ugrijat ako je nemam.

I ja sam nekad peco sa kisobranom i to onim za svakodnevnu uzpotrebu nije bio ni ribarski,po 24 sata u stolici na kisi bez da oko sklopim,al to je proslost vidio sam da moze bolje i ne kajem se.

Vezano za gusenje gasom u to vjerujem i postoji odredjeni rizik,al isto tako mnogo ljudi je izgubilo zivot za volanom pa opet svi vozimo.

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam se ni ja hvalio da imam reso i da pijem kavu.Naveo sam koji sator koristim iskljucivo zbog njegove velicine,a vrecu zbog kvalitete,al to nije uopste bitno.Meni licno je ribolov bez grijalice u hladnim danima ne zamisliv,a ko voli moze i bez satora sjedit pored vode.

 

kad riba dodje druze ja obucem jaknu i izadjem van pa drilam.

Svaka tebi cast ako stignes izvuci se iz vrece, naci u mraku i upaliti lampu, obuci jaknu, obuti cipele i jos izvuci ribu.

Jel se mozda jos i nasminkas usput?  :crazy:

Ja cak ne stignem ni cipele ili kroksice navuci vec izletim bos.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam sto skrecem sa teme ali mi hitno treba pomoc. Gde mogu u Beogradu da napunim malu bocu. Tamo gde sam je pre punio nema vise. A gde god da sam otisao kazu mi nemaju taj neki nastavak za malu bocu. Molim za pomoc moram da pecam za vikend pa makar i crko od zime. Jos jednom se svima izvinjavam sto skrecem sa teme.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Probaj na onoj pumpi kod plavog mosta. Kad ides od Jerkovica ka mostu skrenes na semaforu pre mosta levo i posle 500m sa desne strane ima pumpa i pune male boce.

Sutra idem da vidim jer moze. Hvala puno.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...