Jump to content

Koji komplet koristite?


  

563 members have voted

  1. 1. Koji komplet stapova koristite?

    • Free Spirit
      38
    • Century
      45
    • Spro
      33
    • Fox
      20
    • Shakespeare
      10
    • JRC
      24
    • Pro Logic
      55
    • Chub
      44
    • Greys
      53
    • Yad
      7
    • Formax
      9
    • Pelzer
      2
    • Ron Thomson
      9
    • Sportex
      10
    • Daiwa
      58
    • Shimano
      68
    • Kormoran
      23
    • Ostalo
      57
  2. 2. Koji komplet mašinica koristite?

    • Daiwa
      135
    • Shimano
      220
    • Pen
      9
    • Fox
      3
    • Okuma
      78
    • Shakespeare
      1
    • Spro
      37
    • Tica
      21
    • Mitchell
      2
    • Cormoran
      6
    • Formax
      14
    • Ultimate
      2
    • Ostalo
      37


Recommended Posts

Stapovi su dobar izbor nema sta Windcast serija je odlicna , a sto se tice masinica uff bolje Okuma Longbow za te pare provereno dobra par kolega koristi jake izdrzljive masinice , moje misljenje , cak sam i ja hteo njih da pazarim pa sam uzeo Okume Max4Fd60 , one su bez baitrunera ! Bistro

 

 

Stapovi Formaks tele carp 3,60  3 lbr x 3 kom.

 

Masine Viva aestetik 4500 x 3 kom.

 

U planu da sredinom marta obradujem sebe za rodjendan stapovima daiwa vindcast carp 3,90  3,5 lbr x3 kom. i masinama Formaks legend carp 8000-9000 x 3 kom. Molio bih iskusnije da daju svoj komentar na moj buduci izbor.  :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Hehe aj samo cu reci idi na google i kucaj daiwa iB-one  :good:

Sve stara serija:

Štapovi 4 x Daiwa - limited edition (bordo boja) 3 lb; 3.90. made in Great Britain, serija iz 2000.godine (zastava...i sve po redu...)

Mašine 4 x Daiwa - Emblem Z 5000; (metalik plava boja) made in Japan, serija iz tamo neke 2000.godine;

Rod pod Daiwa - Infinity;

 

Signalizatori Daiwa (kad budu proizveli)  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

90% cu ih upariti sa masinicama:

 

 

Dodatne Informacije Broj ležaja: 5+1 Kapacitet: 0.30/530, 0.35/370, 0.40/280 Prenos: 5.1:1 Težina: 610 gr

Velika i snažna "big pit" mašinica, dizajnirana za lov šarana i ostale varijante dubinskog ribolova. Poseduje 5 kugličnih ležajeva, izdržljive i snažne "Digigear" zupčanike, grafitno kućište i rotor, dugu konusnu špulnu velikog kapaciteta idealnu za daleke zabačaje, jaku rezanu ručicu, sistem slaganja strune se beskonačnim vijkom (worm shaft), "Twist Buster" vođicu strune i preciznu prednju (frontalnu) kočnicu. Ovaj model ima i tzv. "Quick Drag (QD) stezač špulne, kojim se pritezanje kočnice od potpuno otpuštene do zategnute vrši za manje od jedan okretaj/krug stezača. Odličan izbor za situacije kada je potreban dalek zabačaj.

Edited by Duško58
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa tek sam danas kupio, Jos nisu bili na vodi ako si to mislio. Ovako odokativno lepi su, lepo lezu na stap i deluju zadovoljavajuce. Ali sve to ce se pokazati na vodi kada se nesto zakaci. Mislio sam u nedelju na Zmajevacka (zbog prostora i velicine) ali tamo je takmicenje i sva su mesta rezervisana pa cu najverovatnije u Glozan ali sa starim carp alatom. Prekratko mi je za ovaj novi komplet. :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Quote

kakvi su ti utisci?? :)

 

Isli su dva puta na Oazu MB u Glozanu i mogu sve pohvalno da napisem za te masinice kao i za stapove. Nisam do sada veliku ribu izvukao sa njima (oko 2 kg) ali ima dana za megdana.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Ja koristim greys prodigy 12/3, shimano ultegra 10000 xsa. Prilično sam srećan te kombinacije, jezda nisam mnogo drugih kombinacija probao. Ali još mi ne pada na pamet da promenim dobitnu kombinaciju.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sproo rt 13ft 3,5lb i  masinice CROSSCAST-X 5000 QD....prezadovoljan sam...

Pozdrav! Moze savet?! Zainteresovan sam za kupovinu tri stapa, 3.6m 3.0

lb, izdvojio bih do 10 000 postapu. Imate li neki predlog?  Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...