Jump to content

Pelagicevo


Recommended Posts

Obisao danas jezero i riba nešto slabije grize ali grize,voda je niza ali nije pretjerano, ai promjena je vremena, sutra ce biti sigurno bolje...Jedva cekam da zabacim stapove u jezero..pozz.
Link to comment
Share on other sites

Pecanje iz snova...

 

Zoki i ja od ponedeljka do cetvrtka na 5ici, 24 ribe, fantasticne tezine (sa tariranim Reuben Heaton vagama svaki put, nista odokativno), 21kg, 20.600, 19.600, 19.400,19.000,18.900,18.200, 18kg, itd

Drugu noc izvadili stapove, taj dan je 14 ribetina izvuceno od 11h-22h :)

Otkrovenje novi kordin kukuruz i po ko zna put dokazana boila za Pelagicevo

 

Predivno iskustvo i,za mene, zatvaranje sezone

 

I da ne zaboravim, imali smo i jednog jedinog amura, i to od citavih 350-400g!!?? Kazu da se ne mresti...?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pecanje iz snova...

 

Zoki i ja od ponedeljka do cetvrtka na 5ici, 24 ribe, fantasticne tezine (sa tariranim Reuben Heaton vagama svaki put, nista odokativno), 21kg, 20.600, 19.600, 19.400,19.000,18.900,18.200, 18kg, itd

Drugu noc izvadili stapove, taj dan je 14 ribetina izvuceno od 11h-22h :)

Otkrovenje novi kordin kukuruz i po ko zna put dokazana boila za Pelagicevo

 

Predivno iskustvo i,za mene, zatvaranje sezone

 

I da ne zaboravim, imali smo i jednog jedinog amura, i to od citavih 350-400g!!?? Kazu da se ne mresti...?

nisam razumeo ovo kordin kukuruz,
Link to comment
Share on other sites

Bravo Zoki 74. Pored tebe sam upecao prvi put šarana na plastični kukuruz i od tad mi je ostala dilema, čemu sva ova hemija u šaranskom ribolovu.

jer peca neko plasticnim na divlju vodu i jer upecao i dilema ce ti biti razresena.
Link to comment
Share on other sites

Pitanje,da li je taj kukuruz aromatizovan ili samo plastika i boja kojom je obojen? :hi:

 

naravno da je aromatizoivan i to imas 4 vrste

 

http://imageshack.us/a/img29/9845/13529600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uhvacen je sharan koji je u zavisnosti od vage 25,30 do 25,70 to je isti onaj koji su nesa i rott upecali i koji je ubacen sa 24,90 u jezero,pre neki dan je upecan i golac od 24,20 kg isti koji sma ja upeco proshle godine sa 22 kg.

Ovo shto sam napisao su novi ubaceni sharani.Ima dosta velikih iznad 20 u jezero

Link to comment
Share on other sites

Uhvacen je sharan koji je u zavisnosti od vage 25,30 do 25,70 to je isti onaj koji su nesa i rott upecali i koji je ubacen sa 24,90 u jezero,pre neki dan je upecan i golac od 24,20 kg isti koji sma ja upeco proshle godine sa 22 kg.

Ovo shto sam napisao su novi ubaceni sharani.Ima dosta velikih iznad 20 u jezero

 

To sigurno nije riba koju sam upecao prosle godine,napredovala je valjda.I izgledom ne lici.

Link to comment
Share on other sites

Drugar i ja smo bili na jezeru od petka do nedelje dan pre Zokije I Sevcenka,riba je lose radila na tom delu jezera dok su dalje od sestice svi imali ribe.Imali smo jednog sarana i dva soma.Jbg izgleda da nismo imali kordin kukuruz.
Link to comment
Share on other sites

Ti si znaci bio doktore...

Mi kad smo stigli, Zoki pilot se pakovao sa 11ice i svratio da nam kaze kako 5ica slabo radila...

Prvi dan, 24h, 3 ribe Zoki, sve 3 na plastiku, sva 3 na potezu 'izmedju 28 i 29, gde je Jova parkirao camac, dok kod mene 'blank', pecao sam ka 29ki, ka 3ci i levi zaliv unazad ka putu, ''na 11h''.

Sutradan (utorak), od oko 11h ujutru do 22h, opasno propecala i moja strana, uglavnom ka 3ci, pa onda i ona ka 29ki. Vrhunac je bio i zaliv na kraju, taj najveci 21kg. Kombinacija boile i.opet, famoznog plasticnog kukuruza

Hranjenje minimalno, 10tak raketa ponedeljak ujutru, pa sledece raketiranje tek u sredu ujutru, ali svaki zabacaj sa pva stik-om

Noc izvadili stapove, izmrcvareni posle 14 ribetina (i 20tak babuski kilasica).

Sreda dan nista ceo dan, sreda vece (21-04) jos 6 ribetina

NIKAD mi se nije desilo da sam ribe izvlacio, jednu 35min, jednu 40min!!! :)

U svakom slucaju, kao sto sam pomenuo, pecanje iz snova

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...