Jump to content

Pelagicevo


Recommended Posts

Koje god da je koristio,riba se bori fenomenalno.Kako bi tek vukla da ima 3 metra vode,a ne 1.2-1.5

Videli su mnogi kada sam na poslednjem takmicenju vadio ribu od 25 kila koliko je trajala borba i koliko je najlona riba izvacila u svakom begu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Puno, naravno zavisi od opreme, ali i od same ribe. U Aprilu na otvaranju kada riba uglavnom i nije previse borbena, nekoliko riba sam vadio i po 20 i vise minuta, a pecam na His-ive i Techniume 10000 XT - znaci ni stapovima ni masinicama ne manjka snage.

Link to comment
Share on other sites

ne sporim ja da je riba izuzetno borbena, to sam i napisao, samo mi se 40min za ribu od 10kg ucinilo previse pa sam pomislio da nije do stapova...

jer mi smo, uslovno receno finim priborom, neuporedivo brze vadili ribu... dzoni je nekoliko lepih riba izglisirao za 5 min napolje kada su ga prekidale u klopi :D doduse bilo je i busnih meredova i ispravljenih udica, i ruku na srce nismo imali ribe od 25kg...

 

http://img845.imageshack.us/img845/3971/wqkj.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mala udica, velicine 7... izvadila dosta riba i ovo ispravljanje ja joj uopste ne zameram... po meni odlicna udica i moja jedina zamerka joj je cena... 

Moja velika zamerka joj je cena :pardon:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

oko 20og jula bili drug i ja... voda nisaka jako... prvih 24 sata bilo bas slabo, par riba, al kad je legla bila je igranka... na tri stapa smo pecali i ne retko su sva tri kucala... riba jeste izuzetno borbena ali nije bas da nas je mucila toliko...

 

 

 

 

koje stapove si koristio?

Chub Outkast 13ft 3.5 lb

Link to comment
Share on other sites

Gotovo svaka udica se da ispraviti, samo zavisi kako se zabola...
Po meni je ta 7-ca extra udica i ovo je prvo ispravljanje koje sam doziveo sa njom...

Takodje, prilicno je izdrzljivija i slabije se tupi od korde koja nije mnogo jeftinija.

Recimo ista udica u velicini 5 je katastrofa, ispravio sam x komada na relativno malim ribama...

Link to comment
Share on other sites

mala udica, velicine 7... izvadila dosta riba i ovo ispravljanje ja joj uopste ne zameram... po meni odlicna udica i moja jedina zamerka joj je cena...

 

Sto cena,.pa ista je i manja nego mugga i razne korde....

 

Btw,izgleda nikako ne dobijas privatne poruke opet.......

Link to comment
Share on other sites

Sto cena,.pa ista je i manja nego mugga i razne korde....

 

Btw,izgleda nikako ne dobijas privatne poruke opet.......

 

ne znam gde ih ti nabavljas ali skoro sam siguran da su su svuda skuplje od pomenutih... stim sto ni za kordu ni za muggu nisam rekao da nemaju istu manu... moram da napomenem da muggu ne bih koristio ni za dz  :)

 

ps ne znam sta se desava sa porukama, mislim da mi je jos nekoliko ljudi slalo neke poruke ali ja ih nisam dobio  :unknw:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o boze. Pa nece valjda tako biti i krajem septembra kad ja planiram da idem.

Mozemo se samo nadati da nece, vlasnik kafane je u sukobu sa drustvom koje gazduje jezerom a isti je valjda u

politici tako da mu ne mogu nista. Basta kafane sa tri covjeka koji sjede i ogromni zvucnici okrenuti ka jezeruodvrnuti do daske. I tako do 3h ujutru. Najvise pogodjena mjesta su 1,2,3,4,5,6 i 29.

Kad to puste saran prestaje sa radom jer su prejake vibracije plus light show.

Kad su poceli sa muzikom meni je na 29ci proradio som i dosla mi strvina od 14 kila. Kao da sam buckao hehe

 

Idem tamo sad od 05.do 08.09 pa ako neko sa foruma bude nek mi se javi, bicu na 5-ci.

Link to comment
Share on other sites

Da podelim sa vama novost koju mi je danas javio Miroslav (clan nase ekipe).

Svi iz uprave jezera su smenjeni.

Sajt im ne radi i novi je u izradi.

Sve ostaje kao i do sada,samo se promenilo rukovodstvo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...