Jump to content

Iskustva I Taktika Ispod 7-8 Stepeni Vode


ganic

Recommended Posts

Potvrdila se teorija,Dunav danas 5-6 stepeni i cetiri ribe ,2 od 9 kg i 2 od 6 kg.Prihrana samo boilama i to u malim kolicinama,Melegov tuti fruti i frankfurtska.Na ovoj temperaturi ima i komesanja ribe na povrsini,pecanje blizu panjeva.

Svaka cast  :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazi Vlado pravim tek prve a autorska prava dal ce dati!Polako tek pocinjem da pravim prave stvari,bice i na youtube kao i ovde prava pecanje na divljim vodama,Dunav,Fruskogorska jezera...Ali kad se cuje dril na Dunavu a oni becari cepaju kao da su podmornice,uf uf .

 

Jova je Car,Batusko i ja mu dodjemo kao leva i desna ruka,ne moze bez nas.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam juče jedan film (nemački) momci pecaju na reci temperature vode na 2-3 metra od 6 do 8 stepeni celzijusovih. Zove se: "Spycam Fishing 4 Winter Secrets" Pa ako vas ne mrzi pogledajte ga.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Mozda ne bi bilo lose da ponovo aktiviramo ovu temu?! Jesu li se iskustva promenila u zadnjih par godina?

Bas tako, ne bi bilo lose obnoviti temu i cuti jos neko iskustvo. Ja planiram u toku nedelje na pecanje, javljaju lepo vreme pa da okusam srecu, s obzirom da nisam nikad izlazio na vodu u ovo doba godine. Pravio sam boilu sa aromama od rh monster crab,secret agent i vrlo malo mulbery-a, pa cemo videti kako ce se pokazati.

Link to comment
Share on other sites

Monster crab Rh za ovo doba godine samo h.a.h.l. varijanta. Ogromna razlika u odnosu na klasicnu aromu

Slucajno ili ne bas na na RH monster crab boilu u aprilu ove godine kada je kod nas u Bosni bilo snjega sve ribe sam imao na nju a ubio sam se praveci neku tamo svoju jebacku boilu na koju sam k uhvatio ,jedini saran na moju boilu je dosao nadipan sprejem RH monster crab.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...