Jump to content

Squidovi I Octopusi


Recommended Posts

slusam na sajmu u Novome Sadu predavanje Gorana Radovica Gice inace plovkarosa izuzetnog kvaliteta.ali ono kad covek proklet pa oce sve pare sveta okrene se saranima i kaze kako je testirano duzi niz vremena dipovi i dosli su do sledeceg .javoda mora biti crvena banana zuta a skvid ljubicast.to je saran naj cesce uzimao neznamo zasto .valjda sto recimo oktoous ispusti mastilo kad bega onda ga saran vija.i zato je skvid naj bolji da bude ljubicast .KADA SU SE SKVID I SARAN VIDELE AJ MI NEKO OBJASNI .ETO JA DO SAD NI JEDNOG SKVIDA NISAM UPECO .

 

Treba tom Gici reci nek pogleda koji skeč od Ismeta Hore, kako bi se nadogradio i jos bolje prezentirao takva sranja sirokim budalastim masama!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

slusam na sajmu u Novome Sadu predavanje Gorana Radovica Gice inace plovkarosa izuzetnog kvaliteta.ali ono kad covek proklet pa oce sve pare sveta okrene se saranima i kaze kako je testirano duzi niz vremena dipovi i dosli su do sledeceg .javoda mora biti crvena banana zuta a skvid ljubicast.to je saran naj cesce uzimao neznamo zasto .valjda sto recimo oktoous ispusti mastilo kad bega onda ga saran vija.i zato je skvid naj bolji da bude ljubicast .KADA SU SE SKVID I SARAN VIDELE AJ MI NEKO OBJASNI .ETO JA DO SAD NI JEDNOG SKVIDA NISAM UPECO .

puste pare proklete. Taj gica nije upecao 2 sarana na boilu a drzi predavanja a imaj i to u vidu da je puno takvih samo sto su ti neki pre njega bili malo vise upuceniji pa se nisu tako izdigli . Trebao si da ga pitas koje boje boila treba da bude banana i gde je taj saran pojeo bananu i dali je pojeo onu pocrnelu ili zutu ili pa pegavu
Link to comment
Share on other sites

Kad plovkarosi krenu srat o saranolovu! Potsjeca me ovaj Gica sad na jednog Bosansko Hercegovackog gastarbajtera iz Minhena koji je isto bio plovkaros pa jos pisao i blogove kojekakve a danas saranski bait guru :rofl:  Usavrsio se covjek ganjanjem skobalja po rijeci Bosni :fool: 
Kakva gomila sranja u prvih 5 minuta videa, strasno... prica Gicin covjek o ph vrijednosti vode a veze nema o tome. Cuj dodjes na vodu i izmjeris ph vrijednost vode i eto te.... kakva budala!

Jesi majstore zaronio na dno i na spot gdje zelis pecati pa mjerio bas tu ph vrijednost na tom dijelu ili si uzeo vodu iz plicaka? Sta cemo sa rijekom? Kakav je tu odnos ph vrijednosti vode? Jel to oni imaju boilu ili dip koji ph vrijednost vode prepozna pa onda na osnovu toga se namjesti i primamljuje ribu? Sta cemo sa variranjem ph vrijednosti u toku dana usljed raznoraznih procesa?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ne uzbudjujte se mnogo.

Klasičan polu pismeni prodavac magle, koji na žalost zaradjuje pare i to mu polazi za rukom.

Dok ima ovaca biće i onih koji ih šišaju, a to je na ovim našim prostorima veoma izraženo.Rade to nama i Englezi, ali bar se razumeju u ono što pričaju.

Jeste li primetili kako gospoda sedi i pomno sluša predavanje čuvenog Gice i njegovog pomoćnika, strašno.!!

'' Hobotnica je fluo ljubičaste boje kada bezi i zato boila octopus treba da bude fluo ljubičasta, fito plankton je fluo zelene boje... ahahahaha....

Da se razumemo, nemam ništa protiv da neko zarađuje novac, ali bar budi pošten, nemoj da prodaješ '' muda za bubrege'' i nemoj da lažeš ljude i da im pričaš gluposti.!

 

p.s. sve one šarane, sa kojima se slika na jezeru, je upecao na kukuruz, jer samo na kukuruz i peca...i većina njih je završila u talandari !!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta reci narod ce da se primi i da kupuje jer Gica jeste bio svetski sampion na plovak,a neki ljudi koji imaju kvalitetan proizvod za saranski ribolov ce ostati u zapecku jer nemaju novaca za adekvatan marketing svog proizvoda koji je stvarno dobar i testiran.

Tako je to u stvarnome svetu pa tako i ovde u Kanadi.

Link to comment
Share on other sites

Bogy jel okopnio sneg? :)

Upravo sam odgledao skoro ceo ovaj live i moram priznati da u zivotu svom nisam cuo toliku kolicinu gluposti za samo 52min. Mislim da celu tu pricu ne bi uspeli da prodaju nikome ko je u zivotu vise od jedan put bio u ribolovu. A sad molim vas stvarno, vratite se na temu.:)

p.s. ne bi bilo lose u svastari nastaviti raspravu o ovom i slicnim klipovima

Link to comment
Share on other sites

Bogy jel okopnio sneg? :)

Upravo sam odgledao skoro ceo ovaj live i moram priznati da u zivotu svom nisam cuo toliku kolicinu gluposti za samo 52min. Mislim da celu tu pricu ne bi uspeli da prodaju nikome ko je u zivotu vise od jedan put bio u ribolovu. A sad molim vas stvarno, vratite se na temu. :)

p.s. ne bi bilo lose u svastari nastaviti raspravu o ovom i slicnim klipovima

Hebiga sta je sa purple squid i to je tema :D

Squid boilie MUST be purple or fish want eat that shit :D Kevin Nash from Serbia alias Mitch Baits :D

 

Link to comment
Share on other sites

U vezi sa purple squid. Pre par godina sam radio testiranje. Kupio sam nekoliko kila Nash pruple monster squid velicine 15mm i 20mm, pop up i dip. Probao sam na bar 6-7 voda. Pelagicevo, Zabar, Conoplja, rit, i par manjih komercijala. Ukupan rezultat testiranja bio je jedan amur od 9kg sa Conoplje!!! Jedna jedina riba. Vec smo se sprdali drugari i ja kako boile od 15e nosim za kobru jer ni za sta drugo nisu. Eto sta je marketing. A kad slusate Gary Bayes-a ili cika Neshu licno stekne se utisak da je to cudo od mamca. A cak je i ljubicast a opet nece. Mozda sam trebao da ga nosim na neku vodu gde plivaju hobotnoce i begaju od sarana ostavlajuci za sobom trag od mastila. Ahahhaha
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E jbg sad si odao tajni recept...haha...salim se malo...nego kako su ti boile tako crvene? Bojis ih ili si stavio brdo rr. Pravim nesto slicno ali nikad nije te boje...izgleda ko m1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...