Jump to content

FAVORIT Udice


Recommended Posts

Kupio za probu Gardner Talon-za mene neshto novo,i to 8-icu.Sad za pochetak pecanja,mala ali jeb*****a udica.Ono shto mi se svidja kod nje lepo uradjena ushica,i kad je pogledash odozgo nije ravna vech iskrivljena.Inache sam ranije pecao i na Long shenk(vrh)udica za mene,pa zatim neke stare Foxerice.A Penetrator udice su mi se pokazale fuj,imo sam dosta spadanja.Partridz je po meni ok,kad ga proshije dva puta,jebe mu kevu-nema shanse da spadne. :acute:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

HAYABUSA P-1 vel.2,4,6

-velicina u zavisnosti od doba godine i vode na kojoj pecam,od kada sam ih probao pre 2 god ne menjam ih :yahoo:

za male pare mnogo dobra udica,i ja ih koristim vec 2 godine,koristim 4 i6

pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Vec dva puta mi se opucio krupan saran sa Gardnerovom Muggom 4 na Dunavu, kazu hvata u donju usnu a zadnjeg sto sam dobio ubola ga u gornju. Pecam na dlaku/boila.Ima li ko jos ovakva iskustva sa ovom udicom ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ni jedna udica nema teflonski vrh,pa tako ni Gardner Mugga. Sve udice su izrađene od visoko kvalitetnih čelika koji sadrže određeni postotak karbona,eventualno legiranog sa nekim drugim metalima(na pr.Vanadium),i ne može biti ''Karbonska'',a takođe može biti samo obložena (presvučena) teflonom . :blink:
Link to comment
Share on other sites

Ni jedna udica nema teflonski vrh,pa tako ni Gardner Mugga. Sve udice su izrađene od visoko kvalitetnih čelika koji sadrže određeni postotak karbona,eventualno legiranog sa nekim drugim metalima(na pr.Vanadium),i ne može biti ''Karbonska'',a takođe može biti samo obložena (presvučena) teflonom . :blink:

Gosn. Ilija pravi ste vrag.Sta reci detaljno i strucn-svaka cast :hi:

Link to comment
Share on other sites

Ni jedna udica nema teflonski vrh,pa tako ni Gardner Mugga. Sve udice su izrađene od visoko kvalitetnih čelika koji sadrže određeni postotak karbona,eventualno legiranog sa nekim drugim metalima(na pr.Vanadium),i ne može biti ''Karbonska'',a takođe može biti samo obložena (presvučena) teflonom . :blink:

Ja nisam spominjao da ima teflonski vrh vec sam se nadovezao na pricu o pucanju vrha udice. Kod "muga" udice sam imao prilike da je vrh (nekih 3mm) jednostavno otpao :crazy: .Ne mogu sad ali cu slikati pa postaviti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...