Jump to content

Koji Spod Stap?


Recommended Posts

Uzeo bih i polovan ako bi naisao na nešto dobro...

au brate za te pare da biras...ima dosta sportexa i greysa na oglasim na KP....retko kad bude Ng....a Lrs bude malo cesce....prati to..i izaci ce nesto...mada i onaj beastmaster ono bordo serija prva...je super stap...imao sam prilike da ga probam...

Link to comment
Share on other sites

Vladimire,zasto ti je NG tezak? Ti si ozbiljan pecaros,kupi ozbiljan stap jer posle par pecanja NG postaje tvoja produzena ruka.Ako ces kupovati stap za 120m omda kupi Cormoran AKX za 4000 dinara i udri,savrsen stap za to.

Imao i koristio NG spod 4 godine. Stap je dobar i sve stoji, samo ako ne pecas svaki put na 150m nije ti potreban. I ako nisi u bas dobroj fizickoj kondiciji (sto sam ja nekad bio) ovo nije stap za tebe.

Link to comment
Share on other sites

Za onog ko nije u kondiciji AKX odlican i isto baca kao Spomb FS samo sto nije fensi i kosta dzabe i da znas,Spomb stap ne moze sa baca DOT,samo ono za sta je namenjen.
Link to comment
Share on other sites

Imao i koristio NG spod 4 godine. Stap je dobar i sve stoji, samo ako ne pecas svaki put na 150m nije ti potreban. I ako nisi u bas dobroj fizickoj kondiciji (sto sam ja nekad bio) ovo nije stap za tebe.

2005 Braca mi je poslao jedan NG, jebote zakacis jupolku i u baru, nema potrebe da se patis sa stotinak bacanja

Salu na stranu, stap je dobar ali ko sto kolega kaze potrebna je jaka fizikalija da bi se izvuklo ono za sta je pravljen.U sprotivnom bacaces na 60-70metara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za onog ko nije u kondiciji AKX odlican i isto baca kao Spomb FS samo sto nije fensi i kosta dzabe i da znas,Spomb stap ne moze sa baca DOT,samo ono za sta je namenjen.

Pomislicu da te placaju ovi iz Spomba da serendas po DOT-u. Za tvoju informaciju, FS Spomb i DOT se sasvim lijepo slazu. 150m u klip ga baca, malo li je?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam vec pomislio da si tinplacen da kudis Spomb ne bi li Bosanci kupovali Dot :-D

Moras nabaviti DOT Rod pa da budes u kompletu....od cetvrtka do nedelje na Peskari u ZR videli svi samo 1 dot,kasnije Madjari ostali bez Spombova i traze da kupe jos ali nema tu pa im neko uvalio Dot :-D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima sta ostane od coveka ako ceo dan spoduje na 150m ???????????

 

Ako uzmemo u obzir da mnogi od nas dobiju tesku upalu misica spodujuci ceo dan na 70m

Ostane to da si na brufenu i diklofenu 24h.

Inace nema nista od spavanja i ima da umres treci dan ako je takmicenje u pitanju.

A ako dobijes "tesku" upalu od 70m onda brate mjenjaj sport ????

Lagana upala je ok.

Link to comment
Share on other sites

Ostane to da si na brufenu i diklofenu 24h.

Inace nema nista od spavanja i ima da umres treci dan ako je takmicenje u pitanju.

A ako dobijes "tesku" upalu od 70m onda brate mjenjaj sport

Lagana upala je ok.

Pa sam si rekao sustinu evo boldovao sam ti . Kazi ti meni samo pa kakvo je to pecanje ili kako god ti to zvao kad ti pijes brufene i diklofene posle istog ? Evo molim te mi reci . To po meni nije normalno i nemoze ni da bude . A pravi pecarosi tacno razumeju sta pricam .  

Zasto da menjam sport ? Zato sto nezelim da zabacujem raketu na 150m i zato sto nezelim da pijem lekove posle pecanja hahahahahaha ? Ovo je nebuloza majke mi . 

Jbg nismo svi jaki kao ti . Ima nas i slabijih 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije tesko. To je realna cena. Ja sam LRS polovan i kupio i prodao za 100e

Ti si onda imao srece, ja ga nisam uspio naci nigdje ispod 1000kuna (cca 130e) polovnog.

U HR ga nedaju ispod te cijene, cak vecina traze i 1100kuna (140-145e)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...