Jump to content

Octopus Sqvid


novomilosevo

Recommended Posts

NE zalazim u ta prepakivanja ali tvrdim da AC1,Kril ekstrat,Oficijalne tajne i Pot shotovi nemaju zamenu danas ni od jedne firme,imam od svega ovog pomalo,Pot Shotova ponajvise i razlika u ribolovu je osetna kada koristimo ove specije..........Jedna jako zanimljiva situacija od pre nekoliko,udipovao sam boilu u Pot Shot i zabacio,izvadio sistem posle par sati i kada sam uzeo da svucem boilu na njoj je i dalje stojao dip a i na mojim prstima,do sad to ni sa jednim dipom nisam doziveo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Svidja mi se sto ste opet otvorili ovu temu :) Ja sam planirao za ovu sad sezonu da pravim pa bi vas molio oko pomoci da li da stavljam o&s mix sam ili da mjesam sa club mix-om? I sta jos preporucujete od hemije da se pokazalo dobro? Hvalaaa......Hristos se rodi, svim vjernicima srecan Bozic !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se sto ste opet otvorili ovu temu :) Ja sam planirao za ovu sad sezonu da pravim pa bi vas molio oko pomoci da li da stavljam o&s mix sam ili da mjesam sa club mix-om? I sta jos preporucujete od hemije da se pokazalo dobro? Hvalaaa......Hristos se rodi, svim vjernicima srecan Bozic !!!!!!

Moze i sa clubom, moze i cist, meni je davalo dobre rezultate u obe varijante...oficial secret s&o nemoj da izostavis...ja dodajem i glm, i rr, black pepper, salmon oil...

Link to comment
Share on other sites

za divlje vode mozes i squid brasno 150 gr i recept domaci mix koji je kiki postavio i oficial s&o . a ako bi koristio red hering solarov onda bi isao sa pola domaci mix i pola red hering i samo s&o aroma
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam to pravio na cist Club mix i stavljao sam DT s&o aromu, stimulin amino, salmon oil i solar candy..i mogu vam reci da je to jedina boila koju sam sam pravio a da mi je bas lepo davala ribu.. :good:  

bezi bre ludaku, masakrirao si ga....to dovoljno govori da si skoro vadio stapove nocu..hahah :D a i amura isto si lepo pecao..:) tako da razni stereotipi da amur nece da jede meso padaju u vodu :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti Glm ne treba. Moj savet ti je da napraviš jeftiniju kombinaciju i više da hraniš više da bacas,nego da praviš skuplju borili i hraniš po malo

Ako si u mogucnosti da praviš skupu boilu i dobro hraniš onda tako radi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti Glm ne treba. Moj savet ti je da napraviš jeftiniju kombinaciju i više da hraniš više da bacas,nego da praviš skuplju borili i hraniš po malo

Ako si u mogucnosti da praviš skupu boilu i dobro hraniš onda tako radi

Probao sam odavno i namestio je ful pecala je svuda gde radi octopus :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...