Jump to content

Octopus Sqvid


novomilosevo

Recommended Posts

Pravio bih boilu Octopus sqvid.

Miksevi : soral octopus sqvid- club miks 50/50

Aroma octopus sqvid

zasladjivac

glm

lososovo ulje

nutramino

Black peper.  Neko iskusan ko je radio ovu boilu da mi kaze sta bi otprilike moglo da se doda a sta da se izbaci ?

Link to comment
Share on other sites

Zavisi od vode gde pecas,mozes da radis na cistom,da ga seces sa clubom ili red hering. Mozes umesto nutramina stimulin amino i ako imas AC1 ( solar) koji se ne pravi jedino neke stare zalihe obavezno!!! I malo estrerblend 12 nece da skodi. :)
Link to comment
Share on other sites

Pravio bih boilu Octopus sqvid.

Miksevi : soral octopus sqvid- club miks 50/50

Aroma octopus sqvid

zasladjivac

glm

lososovo ulje

nutramino

Black peper.  Neko iskusan ko je radio ovu boilu da mi kaze sta bi otprilike moglo da se doda a sta da se izbaci ?

za koju vodu trebas praviti boile . Dali je divlja ili komercijala to je mnogo bitna stvar pa onda idemo dalje ......
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zavisi od vode gde pecas,mozes da radis na cistom,da ga seces sa clubom ili red hering. Mozes umesto nutramina stimulin amino i ako imas AC1 ( solar) koji se ne pravi jedino neke stare zalihe obavezno!!! I malo estrerblend 12 nece da skodi. :)

AC1 nema ni na marsu ...

Link to comment
Share on other sites

Pecam na ribolovackom carstvu u kikindi uglavnom ali cesto i u backi jarak i laguna u velikom selu :) Radicu sigurno na solarovom oktopusu i club miksu. Mada razmisljao sam malo i red hering da ubacim. Nutramino i glm obavezno nzm sta bi jos moglo a da je pametno :) Da i black peper obavezno :)

Edited by novomilosevo
Link to comment
Share on other sites

I ja pecam na R.C. Kikinda, a koja slucajnost, iz B. V. Sela sam, pa imam dosta iskustva i na Laguni. Mnogo takmicenja iza sebe i odlicnih rezultata, pa ako zelis probaj ovako:

2/3 squid oktopus mix i 1/3 club mix, GLM od Nutre (ekstrakt), Nutramino spolja, Official secret S&O, aroma S&O, so. Ovo je meni neka osnova, mada mozes dodavati i malo eksperimentisati zavisno od vode i god. doba, ali ovo sigurno peca na vecini komercijala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam jer Solarovim proizvodima AC1,Kril ekstrat,so i biber,oficijal sikret ne postoji zamena,unikat koji lovi ribu........kao i sama aroma Skvid i oktopus,neprevazidjena.....inace se druzim sa Solarom 12 godina pa sam ukapirao neke stvari.

Link to comment
Share on other sites

Solar squid sad i pre 10god nije uopste isti. Imam starii 10god i ovaj sad i nije isto milion posto . A i riba kolko sam primetio ne pravi razliku dali je dt ili squid isto mi peca samo dt manje doziram. To je moj zakljucak. Ne idem u dalju raspravu ali ovo je doneto nakon duzeg testiranja i tako sam zakljucio da nema razlike. Cak onaj squid od pre 10 god je duplo jaci od ovog sad. Moje zapazanje.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Znam jer Solarovim proizvodima AC1,Kril ekstrat,so i biber,oficijal sikret ne postoji zamena,unikat koji lovi ribu........kao i sama aroma Skvid i oktopus,neprevazidjena.....inace se druzim sa Solarom 12 godina pa sam ukapirao neke stvari.

Ne znam dok ne probam! Ja solar koristim takođe dosta dugo .

Meni je recimo starbaits japanise squd najbolji unazad 7-8 godina ,ali to sam ja .

Što prije shvatite da nutrabaits solar itd su u principu prepakiravači to će vam biti lakše.

Svi oni negdje kupe robu te je prepakuju u svoje ambalaže .Nigdje nisam vidio da englezi prave riblja brašna itd ,ali recimo Danci ,Norvežani  to je druga priča.

Imam sada priliku dobiti iz engleske anchony concentrat koji oni pakiraju za jednog nijemca i ne tvrdim da je bolji ili sličan kao i solarov dok ne probam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...