Jump to content

Pelagicevo


JaneMk

Recommended Posts

Da li ste bar pomislili da u tih 500e ima i agencija koja organizuje sve to?

Imam prijatelja Engleza I znam da oni nista ne rade nasumicno,svako od njih zna unapred sta ce raditi za npr. 7 meseci...

Link to comment
Share on other sites

Da li ste bar pomislili da u tih 500e ima i agencija koja organizuje sve to?

Imam prijatelja Engleza I znam da oni nista ne rade nasumicno,svako od njih zna unapred sta ce raditi za npr. 7 meseci...

Druže,mene ne zanima šta je u tih 500 €, mene to toliko košta,pa da jarebice pečene ulaze u to .Želim im sve najbolje ali bez mene.Donekle ih i razumijem ,zbilja je riba prekrasna u vodi. Bio sam par puta,bilo mi je jako lijepo.Za te novce če mi na više voda biti isto tako lijepo ali puno više više puta.Ima tu i principa,iskreno mogao bih si to priuštiti da želim  ali ne volim bahačenje.Ja sam malo stariji,prešao 50 i nije točno da se ovim hobijem može baviti samo onaj tko ima puno novca.I da još napomenem,ovo je hobi a mnogi se varaju kad to nazivaju sportom,jako malo je sportaša u šaranskom ribolovu,e sad što se mnogi smatraju sportašem neka im bude,ovo je samo lijep hoby u koji su mnogi zalutali i to samo radi novaca  a ovakvi to trenutno koriste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da mi ljudi sa exyu nebi mogli da pecamo ni za 500e a verovatno ni za 1000e

Izgleda da mogu samo stranci da pecaju,za neke je 500e a za neke verovatno nije

Mogao bi vasil da napise ako zna koliko su platili bugari kad su pecali ili neko za rumune

Poenta priče je zašto ljudi sa exyu prostora nemogu da pecaju (osim prijatelja jeZera) a stranci mogu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vlado,pa I ne treba da pecaju,ako vratis film u nazad videces da je svima nesto smetalo,nema ribe treba poribiti,neki pomoci jedu 'ranu koja je skupa,pa nista ne upecaju,pa taj Jova ne obilazi jezero pa sta sve jos,onda dodje taj neki Vulkan i pojebe celu situaciju misleci da se sa parama sve moze a eto,ne moze....I sada kada ne moz' obicni da pecaju odjednom svi 'oce!

Sad je svima I preskupo a npr.Sarulesti nije skup,ni Casien,ni koje vec legendarne vode a Pelagicevo sinomim za sve to a tu na 150km...bas smo cudan narod.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

DRuze za ovu godinu je zavrseno sa pecanjem, dogodine zdravlje Boze

PS. samo se mislim na kom jeziku da govorim kada se budem javljao, dal je zabrana i za Makedonce, da me ne odsviraju hahahaha

A i iskreno imam puno dobrih i blizih jezera a i jeftinijih i u BG i okolici

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

DRuze za ovu godinu je zavrseno sa pecanjem, dogodine zdravlje Boze

PS. samo se mislim na kom jeziku da govorim kada se budem javljao, dal je zabrana i za Makedonce, da me ne odsviraju hahahaha

A i iskreno imam puno dobrih i blizih jezera a i jeftinijih i u BG i okolici

rezervisi ti pelagic i pricaj bugarski Ja cu da spremim ono , iddmo da da odgostujemo tamo posto vidis kako se sprwmaju cene pitanje kad ce mo Moci po novim pravilima ako budu 500 e za 7 dana a ova bliza jezera u okolini ce mo kasnije, samo ti rezervisi kad tebi odgovara
Link to comment
Share on other sites

Vlado,pa I ne treba da pecaju,ako vratis film u nazad videces da je svima nesto smetalo,nema ribe treba poribiti,neki pomoci jedu 'ranu koja je skupa,pa nista ne upecaju,pa taj Jova ne obilazi jezero pa sta sve jos,onda dodje taj neki Vulkan i pojebe celu situaciju misleci da se sa parama sve moze a eto,ne moze....I sada kada ne moz' obicni da pecaju odjednom svi 'oce!

Sad je svima I preskupo a npr.Sarulesti nije skup,ni Casien,ni koje vec legendarne vode a Pelagicevo sinomim za sve to a tu na 150km...bas smo cudan narod.

Link to comment
Share on other sites

Takvih pozicija imas veoma malo,i na kojoj poziciji pecas kad su sve dobre poz. sa kucicom!?a uskoro neces moci da pecas na svoje boile nego samo na njihove!!

Pecao sam keca zadnji put. Nije sjajna pozicija ali nije ni tako losa. A uskoro necu ni ici tamo ako bude takvih pravila da ne kazem ucenjivanja

Link to comment
Share on other sites

Pecao sam keca zadnji put. Nije sjajna pozicija ali nije ni tako losa. A uskoro necu ni ici tamo ako bude takvih pravila da ne kazem

ucenjivanja

I koju ces jos poziciju pecati osim keca?!sve ostale pozicije bez bungalova su k....!?a od sledece godine ce se pecati samo na njihove boile!!?
Link to comment
Share on other sites

I koju ces jos poziciju pecati osim keca?!sve ostale pozicije bez bungalova su k....!?a od sledece godine ce se pecati samo na njihove boile!!?

Koje ce nam verovatno valjati za 20 eur po kg a mi cemo da pecamo i njacemo. Kao sto rekoh pod tim uslovima mene ta voda nece videti. Iz principa i licnog dostojanstva, ne zbog finansija. Ali tema je Pelagicevo a ne Zabar

Link to comment
Share on other sites

Pecao sam keca zadnji put. Nije sjajna pozicija ali nije ni tako losa. A uskoro necu ni ici tamo ako bude takvih pravila da ne kazem

ucenjivanja

I koju ces jos poziciju pecati osim keca?!sve ostale pozicije bez bungalova su k....!?a od sledece godine ce se pecati samo na njihove boile!!?
Link to comment
Share on other sites

Koje ce nam verovatno valjati za 20 eur po kg a mi cemo da pecamo i njacemo. Kao sto rekoh pod tim uslovima mene ta voda nece videti. Iz principa i licnog dostojanstva, ne zbog finansija. Ali tema je Pelagicevo a ne Zabar

O tome ti i pricam, a vode su uzajamno vezane (kako god to shvatao) tako da ne mogu odvajati!!?kako su mnogi pljuvali pelagu dok se otvarao zabar sad su Englezi (tim korde) pokazali koja im je voda interesantnija....
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...