Jump to content

Recommended Posts

Nema ovo veze sa drzavom i narodom,vec sa pojedincem bez obraza i imalo casti.Treba tim strancima pokazati gde je radnja organizatora pa da naplate kotizaciju ili bar da se zabave malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno zasto je ovo sramota za Srbiju? ...

 

 

Objasni to prevarenim strancima , bio sam danas na jezru ovde u BG gde peca jedna grupa stranaca i jedna Vasa ekipa, moji prijatelji da ih obidjem.

Bolje da ti ne prenosim komentare stranaca, nece ti se dopasti !

Link to comment
Share on other sites

Objasni to prevarenim strancima , bio sam danas na jezru ovde u BG gde peca jedna grupa stranaca i jedna Vasa ekipa, moji prijatelji da ih obidjem.

Bolje da ti ne prenosim komentare stranaca, nece ti se dopasti !

Zao mi je sto je tako,ko sto kazes,ali svuda i uvek ima takvih pojedinaca.

Link to comment
Share on other sites

El Magico....drugo O, peto E.....

hebem te blesava :rofl:

 

Nego zanima me jedna stvar.

 

Jel taj Vlajko El Magico ili kako god da ga zovete, planirao da vrati uplacen novac ljudima?

 

Ako nije, onda frajer bas ima muda ko u Schwarcenegera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno zasto je ovo sramota za Srbiju? ... sramota je sto je tamo neko dao sebi za pravo da stavlja ime dezave u naziv sopstvene privatne priredbe kako bi ovo smesno takmicenje dobilo na znacaju i popularnosti... Srbi i Srbija nemaju veze sa ovim

Milance kako nema veze sa Srbijom i nama samim??Da je on organizovao negde u drugoj zemlji,pa u organizaciji naveo tu drzavu pa da kazemo da si u pravu ali ovde se radi o nasoj zemlji i nasoj organizaciji,zavao se bilo kako, na Deliblato smo videli ponos i diku velikog takmicenja kod nas i ko je sve dosao!.Nije ovo neko bezveze pecanje onako za pare,pa uporedi prosle godine Bolsenu pa da se tako desilo Italijanima,WCC je prava titula koju bi svako pozeleo da ima.Ako poredimo i to je privatna prica  a slicno kao  Liga sampiona i mislim da je ovo veliki propust i losa nota upucena za strance kao i nase ribolovce.

Samo da se nikada vise ovako nesto ne ponovi ipak se ljudi pripremili i dosli a sad pecaju po jezerima da ne idu kuci od silne hrane i vremena.

Link to comment
Share on other sites

Deliblato prosle godine je bilo samo uvod u ovo sto je sledilo ove godine. Da se stekne poverenje velikog broja ljudi i da svi ko muve na govno pohrle na imaginarnih 10000e. Ovo je jako strasno sta se dogodilo ali svi su znali sa kim imaju posla, a ako nisu onda su sami krivi sto se nisu bolje informisali. Ja da treba da istresem 3000e za kotizaciju i pripreme i da predjem pola sveta da bi negde pecao, dobro bi se pre toga raspitao sta i kako i ko i koliko. Veliki je broj prevarenih ljudi sa takmicenja koja je isti organizovao. Ima ih i ovde na forumu. Koji svoje pare nisu nikad videli. Da se ne lazemo, nigde u svetu ti nece niko tek tako istresti 10 soma evra, vecina velikih takmicenja je namestena. Pa i taj jebeni wcc, treba biti bas naivan da poverujes da su tek tako , pored svih iskusnih ribolovaca prosle godine pobedile dve lezbejace koje lice na jetije, a koje su eto bas slucajno sponzorisane od shimana i dinamit baitsa koji su jedni od glavnih sponzora wcc, gle cuda. Pa i best five carp na Sarulestiju pre par nedelja je isto bio namesten, bugarska ekipa je vodila od samog pocetka do zadnjeg jutra, i onda je, naravno, rumunska ekipa od jednom uhvatila nekoliko riba od 15kg i pobedila. Vazi, kako da ne. Dobili su koji evric ko kuce kosku a ostatak zadrzao organizator i cao. Svugde se namesta, samo im je Vlajko smestio :)

P.s. a sto se tice Deliblata od prosle godine, bolje da ne navodim koji su komentari rumunskih ekipa i kako su se prevareno oni osecali, tj vise izhebano nego prevareno. I zasto se skoro ni jedna ekipa od prosle godine nije prijavila? Prosli put su preovladjivali rumuni, a sada rusi, ko li bi bio sledi u redu za sisanje...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Milance kako nema veze sa Srbijom i nama samim??Da je on organizovao negde u drugoj zemlji,pa u organizaciji naveo tu drzavu pa da kazemo da si u pravu ali ovde se radi o nasoj zemlji i nasoj organizaciji,zavao se bilo kako, na Deliblato smo videli ponos i diku velikog takmicenja kod nas i ko je sve dosao!.Nije ovo neko bezveze pecanje onako za pare,pa uporedi prosle godine Bolsenu pa da se tako desilo Italijanima,WCC je prava titula koju bi svako pozeleo da ima.Ako poredimo i to je privatna prica  a slicno kao  Liga sampiona i mislim da je ovo veliki propust i losa nota upucena za strance kao i nase ribolovce.

Samo da se nikada vise ovako nesto ne ponovi ipak se ljudi pripremili i dosli a sad pecaju po jezerima da ne idu kuci od silne hrane i vremena.

Alo Dukas! To sto je organizovano u ovoj zemlji nema veze sa drzavom i njenim narodom... jeste nasa zemlja ali nije nasa organizacija vec organizacija jednog coveka koji je izbacio par fotosopiranih slika i par slika sa nekim toboze imenima saranskog ribolova kako bi navukli raju na pompu... ti si mozda video ponos i diku na proslogodisnjem kupu, oni kojima su otvorene oci tu diku nisu videli sigurno... ja ne znam o kakvom wcc-u ti pricas, to sto su ljudi istripovali da je u pitanju vanplanetarno takmicenje zato su i prosli tako kako su prosli... oraganizacija nema veze sa srbijom i nije ni na kakvom nacionalnom nivou osim sto se bespravno koristilo ime ove drzave u nazivu kupa... organizacija je privatna, jednog coveka, a za to srbija i srpski narod ne smeju biti optuzivani.

Link to comment
Share on other sites

Bijo sam u sredu na miki upoznao Bugare pa Malo kasnije dosli i Rusi bas tamo pored mene jako tuzni su bili pricao snjima imali su i prevodilace snjima necu ni da kazem sta su mi sve rekli dao sam im neke br tel jezera jos ljudi odma izvadili i dali mi poklone stvarno mi je zao sto se tako desilo pa su posle otisli za Pelagicevo.

Link to comment
Share on other sites

Jovo,cija bruka? Covek svesno i planski pokupio pare....

Bruka moj prijatelju jer su nečasnim korišćenjem prideva ‚‚srpski" organizatori ovog zamešateljstva navukli ljagu na celu naciju. Čitam po portalima kako prevareni u ovoj raboti sada koriste navedeni pridev u negativnom kontekstu. Ukoliko su postojale osnovane sumnje u nečasnost morale su se oglasiti i meritorne organizacije u cilju upozorenja ili makar ograde od cele ujudurme.

Neka mi oproste na neupućenosti, ako je toga bilo, ali ja nisam primetio bilo kakvu reakciju.

Poenta jeste da se ne sme dozvoliti upotreba odrednica države ili nacije u privatne svrhe zarad sticanja poverenja lakovernih i neupućenih. Nije nam dosta bačenih anatema po nama iz prošlosti nego dozvoljamo da nas nanovo anatemišu zahvaljujući pojedincima iz našeg okruženja. Bruka, velika bruka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deliblato prosle godine je bilo samo uvod u ovo sto je sledilo ove godine. Da se stekne poverenje velikog broja ljudi i da svi ko muve na govno pohrle na imaginarnih 10000e. Ovo je jako strasno sta se dogodilo ali svi su znali sa kim imaju posla, a ako nisu onda su sami krivi sto se nisu bolje informisali. Ja da treba da istresem 3000e za kotizaciju i pripreme i da predjem pola sveta da bi negde pecao, dobro bi se pre toga raspitao sta i kako i ko i koliko. Veliki je broj prevarenih ljudi sa takmicenja koja je isti organizovao. Ima ih i ovde na forumu. Koji svoje pare nisu nikad videli. 

Potpisujem. Od reci do reci

Link to comment
Share on other sites

Srpska kobra iz raja izasla! ...navatas organizatora onog sa fejsa paga iskobras pa da vidisdal nebi rekao gde je glavni bandit...inace za neupucene,Srpska kobra je camova letva od 80cm koja dole ima rukohvat a gore 2 eksercica koji vire 2mm pa kad pocnes da kobras svr puca i po malo pusta krv....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kristijan_Sombor slažem se sa većinom teksta koji si napisao ali sa ovim ne

P.s. a sto se tice Deliblata od prosle godine, bolje da ne navodim koji su komentari rumunskih ekipa i kako su se prevareno oni osecali, tj vise izhebano nego prevareno. I zasto se skoro ni jedna ekipa od prosle godine nije prijavila? Prosli put su preovladjivali rumuni, a sada rusi, ko li bi bio sledi u redu za sisanje.                                                                                                                                                    Mogla je da se prijavi barem EKIPA GHITA iz Rumunije koja je pobedila u sektoru C u Deliblatu a o nameštanju da ne govorim o prenošenju ribe iz boksa u box itd.... neznam neki valjani razlog koji su Rumuni negativno mogli navesti osim nedostatka ribe dovoljno je odgledati snimak proglašenja pobedenika sektora C snimatelj je sve rekao na početku....A što se tiče zadnje noći na takmičenju u Deliblatu tamo je bilo svega i svačeg što se tiče Rumuna tako da ima nas više koji bi mogli prigovarati a mislim da oni nemaju razlog za to jedino mogu da žale za generalnim plasmanom. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Alo Dukas! To sto je organizovano u ovoj zemlji nema veze sa drzavom i njenim narodom... jeste nasa zemlja ali nije nasa organizacija vec organizacija jednog coveka koji je izbacio par fotosopiranih slika i par slika sa nekim toboze imenima saranskog ribolova kako bi navukli raju na pompu... ti si mozda video ponos i diku na proslogodisnjem kupu, oni kojima su otvorene oci tu diku nisu videli sigurno... ja ne znam o kakvom wcc-u ti pricas, to sto su ljudi istripovali da je u pitanju vanplanetarno takmicenje zato su i prosli tako kako su prosli... oraganizacija nema veze sa srbijom i nije ni na kakvom nacionalnom nivou osim sto se bespravno koristilo ime ove drzave u nazivu kupa... organizacija je privatna, jednog coveka, a za to srbija i srpski narod ne smeju biti optuzivani.

Ja tebi Milance a ti meni alo!!_???Da se razumemo u pocetku ovog pisanja,ja imam moj stav i recen je, da je bruka za Srbiju,ti imas argumente za sebe.Drugo da se zna da se ovde u organizaciji spominje Srbija a ne Dukas ili Milance pa da bude drugacije.Nemam nista lose protiv tvog stava ali moj neces promeniti u vezi bruke i sramote i zakacen za Srbiju i narod.Ako mislis da gresim sto se nisi obratio ovde sa stavom da je to zabranjeno u privatnoj reziji staviti Srbiju jos prosle godine vec sad posle svega.

 

Dostojan sam covek da mogu da rasudjujem sta je dobro ili lose za mene a i ovo nosim kao ljagu jer gde se budemo pojavljivali recice ako ne u lice ali iza kulisa sigurno to su oni sto su prevarili ljude.Na pitanje odakle ste,hocemo li reci da smo iz tunguzije????

 

Ovo nije smelo da se dogodi to sigurno znam a kolika je sramota videcemo svi to cim se pojavimo negde.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Momci nemojte se raspravljati zbog jednog obicnog prevaranta,nije vredan toga.

 

Nego da cujemo sta ima da kaze nas drugar Vlada BG na sve ovo jer je ipak on i zapoceo temu   :crazy:

 

Trebalo bi da casti jer kako sam cuo sva sreca pa nije uleteo lovu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja tebi Milance a ti meni alo!!_???Da se razumemo u pocetku ovog pisanja,ja imam moj stav i recen je, da je bruka za Srbiju,ti imas argumente za sebe.Drugo da se zna da se ovde u organizaciji spominje Srbija a ne Dukas ili Milance pa da bude drugacije.Nemam nista lose protiv tvog stava ali moj neces promeniti u vezi bruke i sramote i zakacen za Srbiju i narod.Ako mislis da gresim sto se nisi obratio ovde sa stavom da je to zabranjeno u privatnoj reziji staviti Srbiju jos prosle godine vec sad posle svega.

 

Dostojan sam covek da mogu da rasudjujem sta je dobro ili lose za mene a i ovo nosim kao ljagu jer gde se budemo pojavljivali recice ako ne u lice ali iza kulisa sigurno to su oni sto su prevarili ljude.Na pitanje odakle ste,hocemo li reci da smo iz tunguzije????

 

Ovo nije smelo da se dogodi to sigurno znam a kolika je sramota videcemo svi to cim se pojavimo negde.

Izvini Dukas, zaista nisam mislio nista lose... samo sam pokusao da ti skrenem dodatnu paznju.... ovde nisu u pitanju tvoj i moj stav vec cinjenice, a cinjenica je da Srbija i Srpski narod nemaju veze sa organizacijom ovog takmicenja! Ako neko nije upucen u tu cinjenicu treba ga uputiti ili bar pokusati, a ne davati legitimitet za pljuvanje! ...ja razumem da su stranci bili neupuceni, ali ne znam ko bi normalan sa ovog prostora povezao Srbiju sa organizacijom ovog takmicenja i na osnovu cega?!

 

Izvini jos jednom za malo nekulturno obracanje iz prethodnog posta, bio sam nervozan... u svakom slucaju nisam mislio nista lose...

 

Pozdrav

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel se ovaj dogadjaj desio u Srbiju ili negde drugde.......kako to mislite nije bruka za Srbiju......jeli neko ovu prevaru od nekih 40 000 evrica prijavio u policiju,za ovo se ide u zatvor.....taj Vlajko nije virtualna licnost pa da nemoze da ga uhvati policija.On ima Ime Prezime i adresu boravka,svi ovi stranci su uplacali novac na racune,znaci ima dokaze ko je pokrao novac......tako da daleko od toga da nije bruka za drzavu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...